Neden Biz?

Hayatınızın her alanında kullanımınıza sunmak üzere hijyenik ve ergonomik ürün gruplarına sahibiz.

El değmeden ve hiçbir manuel işlem görmeden son teknoloji ile yüzde yüz insan sağlığına uygun bir şekilde yaşam konforunuza katkı sağlıyoruz.

Su iğnelemesi ve mekanik  iğneleme gibi yöntemlerin kullanılması ile beraber ısı ve kimyasal tepkimelere dayanıklı olan ürünlerimize özel  eliştirilmiş dokuya sahip ve ihtiyacınıza uygun özellikleri
hayatınıza katıyoruz.

5700_overview

Uygulama Alanlarımız ve Hizmet Kalitemiz

Sağlık kuruluşlarının tüm birimleri, hasta, yaşlı ve engelli bakım merkezleri, özel ve kişisel hijyen uygulamaları, ambulanslar, medikal ve gıda ürünlerinin temizliği, kozmetik ve kişisel bakım, elektronik eşya gibi sektörler başta olmak üzere, bir çok sektörde yer alıyoruz.

Konforlu, hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Gerektiğinde Ar-Ge ve Ür-Ge birimlerimizce müşteri talebine göre kendi laboratuvarlarımızda antistatik-elektrostatik, su
emicilik, ağırlık, kalınlık, gerilme direnci, renk, uzama, yırtılma, tüylenme oluşumu gibi tüm testleri avrupa kalite standartları uygunluğunda gerçekleştirebiliyoruz.

FARKLARIMIZ

Birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreterek katkı sağlayan üretim tesislerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çevre dostu üretim politikası ile yüksek kapasiteli çözümler sunarak hizmet ediyoruz.

1e

YÜKSEK EMİCİLİK

YUMUŞAK DOKU

3

YÜKSEK MUKAVEMET

4

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

5

HAV BIRAKMAZ

6

TÜYLENME YAPMAZ

    E-Katalog