Teknolojinin son gelişmelerinden yararlanılarak üretilen nonwoven kumaşlarımız; kozmetik alanında daha hijyenik, ergonomik ve ekonomik ürünler konusunda uzman AR-GE kadromuzla geliştirilmiştir.

Sağlığınıza en az sizin kadar önem göstererek sunduğumuz yüzde yüz hijyenik “Tek Kullanımlık/ Kullan – At” ürünlerimiz özel yumuşak dokusuyla size hitap edecektir.

Kullanım Alanları:
• Kuaförler
• Güzellik Merkezleri
• Kişisel Kullanım

AĞDA BEZLERİ

Güçlü yapışma özelliği sayesinde esnemeyen ve yırtılmayan dokusu ile sizlere kolay ve pratik bir ağda deneyimi yaşatır. Cildi yıpratmayan özelliği ile sağlıklıdır. Kişisel ve profesyonel kullanıma uygundur.
• Ebatlı / Perforeli

MANİKÜR VE PEDİKÜR HAVLULARI
(TEK KULLANIMLIK)

Sizlere özel üretilen mükemmel yumuşaklıktaki bu ürünümüz kumaş yapısının özelliği sayesinde yüksek su emiş gücü sağlar. Tek kullanımlık olması sayesinde hijyeniktir. Kişisel ve profesyonel kullanıma uygundur.
• Farklı ebatlama seçenekleri.

SAÇ KURULAMA HAVLULARI
(TEK KULLANIMLIK)

Sizler için özel olarak üretilmiş mükemmel yumuşaklıktaki kumaş yapısı sayesinde saçınızı kurularken yüksek su emiş gücü sağlar. Tek kullanımlık hijyenik havlular saçınızın kurumasını hızlandırır. Ergonomik yapısı sayesinde kişisel ve profesyonel kullanıma uygundur.
• Farklı ebatlama seçenekleri.

MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLLERİ

Mükemmel yumuşaklıktaki kumaş yapısı sayesinde yüz ve göz üzerinde rahatlıkla kayarak kiri ve makyajı kolayca çıkarırken, dokuma yapısı sayesinde aynı zamanda yüzünüze masaj yapar. Teninizi tahriş etmeden yağ ve kiri derinlemesine temizler.
• Farklı 9 ebatlama seçenekleri.

FARKLARIMIZ

Birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreterek katkı sağlayan üretim tesislerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çevre dostu üretim politikası ile yüksek kapasiteli çözümler sunarak hizmet ediyoruz.

1e

YÜKSEK EMİCİLİK

YUMUŞAK DOKU

3

YÜKSEK MUKAVEMET

4

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

5

HAV BIRAKMAZ

6

TÜYLENME YAPMAZ