Anatolia Sağlık – Medikal olarak hijyen ve sağlık alanındaki ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştiriyoruz. Kalitesini belgelendirdiğimiz üretim hattımız ile el değmeden tam otomatik makinalarda insan sağlığına uygun üretim gerçekleştiriyoruz.

Üretim kapasitemiz, esnekliğimiz ve entegre planlama operasyonlarımız sayesinde hijyen ihtiyacına private label çözümlerimizle cevap verebiliyoruz. Bu bağlamda benzersiz verimliliğimizi sektördeki ihtiyaca açıyoruz.

Private Label çözümlerimiz arasında, özel markalı ürün tasarım ve geliştirme, inovatif üretim, markalandırma ve ambalaj tasarım desteği, örnek numune çalışması, test ve belgelendirme, paketleme ve lojistik hizmetleri bulunmaktadır.

Anatolia Sağlık ve Medikal firma bünyemizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kişisel bakım, make-up (makyaj) temizleme mendili, vücut temizleme mendili, hasta ve engelliler için özel temizlik mendili, evcil hayvanlarınız için pati temizleme mendilleri, yenidoğan sağlığına uygun bebek mendilleri, kafe – restaurant gibi mekanlarda kullanılabilecek alkollu ve alkolsüz, farklı koku ve solüsyon (yağ sökücü, pas sökücü, çamaşır sulu) seçenekleriyle yüzey temizleme mendilleri, günlük hayatta kullanılmak üzere alkollü – alkolsüz ıslak mendiller. Üretim olanaklarımız ıslak ve kuru mendil olarak şekillenmektedir.

FARKLARIMIZ

Birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreterek katkı sağlayan üretim tesislerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çevre dostu üretim politikası ile yüksek kapasiteli çözümler sunarak hizmet ediyoruz.

1e

YÜKSEK EMİCİLİK

YUMUŞAK DOKU

3

YÜKSEK MUKAVEMET

4

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

5

HAV BIRAKMAZ

6

TÜYLENME YAPMAZ