Anatolia Sağlık – Medikal tam otomatik ve son teknoloji makina parkurunda el değmeden üretim gerçekleştirmektedir. Ar-Ge ekibimiz tarafından çeşitlendirilen ve her hijyen ihtiyaca yanıt verebilecek tek kullanımlık (kullan-at) ürün portföyümüzle hijyen-sağlık değerlerine katkıda bulunuyoruz.

Canlı sağlığına yüzde yüz uygun olarak ürettiğimiz ve kalitelerini belgelendirdiğimiz ürünlerimizle ülkemizin ve dünyamızın daha hijyenik olmasına katkıda bulunuyoruz. 

Hijya markamızla satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz yüksek kalitedeki tek kullanımlık ürünlerimizin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz gibi private label olarakta üretim gerçekleştirmekteyiz.

Anatolia Sağlık ve Medikal firma bünyemizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kişisel bakım, make-up (makyaj) temizleme mendili, vücut temizleme mendili, hasta ve engelliler için özel temizlik mendili, evcil hayvanlarınız için pati temizleme mendilleri, yenidoğan sağlığına uygun bebek mendilleri, kafe-restaurant gibi mekanlarda kullanılabilecek alkollu ve alkolsüz, farklı koku ve solüsyon (yağ sökücü, pas sökücü, çamaşır sulu) seçenekleriyle yüzey temizleme mendilleri, günlük hayatta kullanılmak üzere alkollü – alkolsüz ıslak mendiller. Üretim olanaklarımız ıslak ve kuru mendil olarak şekillenmektedir.

Close up cropped photo of work of the lab team. They are concentrated on discovering innovations of health industry

FARKLARIMIZ

Birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreterek katkı sağlayan üretim tesislerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çevre dostu üretim politikası ile yüksek kapasiteli çözümler sunarak hizmet ediyoruz.

1e

YÜKSEK EMİCİLİK

YUMUŞAK DOKU

3

YÜKSEK MUKAVEMET

4

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

5

HAV BIRAKMAZ

6

TÜYLENME YAPMAZ