Anatolia Sağlık – Medikal tam otomatik ve son teknoloji makina parkurunda el değmeden üretim gerçekleştirmektedir. Ar-Ge ekibimiz tarafından çeşitlendirilen ve her hijyen ihtiyaca yanıt verebilecek tek kullanımlık (kullan-at) ürün portföyümüzle hijyen-sağlık değerlerine katkıda bulunuyoruz.

Canlı sağlığına yüzde yüz uygun olarak ürettiğimiz ve kalitelerini belgelendirdiğimiz ürünlerimizle ülkemizin ve dünyamızın daha hijyenik olmasına katkıda bulunuyoruz. Su iğnelemesi ve mekanik  iğneleme gibi yöntemlerin kullanılması ile beraber ısı ve kimyasal tepkimelere dayanıklı olan ürünlerimize özel geliştirilmiş dokuya sahip ve ihtiyacınıza uygun özellikleri hayatınıza katıyoruz.

Hijya markamızla satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz yüksek kalitedeki tek kullanımlık ürünlerimizin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz gibi private label olarakta üretim gerçekleştirmekteyiz.

Close up cropped photo of work of the lab team. They are concentrated on discovering innovations of health industry

FARKLARIMIZ

Birçok sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreterek katkı sağlayan üretim tesislerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çevre dostu üretim politikası ile yüksek kapasiteli çözümler sunarak hizmet ediyoruz.

1e

YÜKSEK EMİCİLİK

YUMUŞAK DOKU

3

YÜKSEK MUKAVEMET

4

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

5

HAV BIRAKMAZ

6

TÜYLENME YAPMAZ

    E-Katalog